poniedziałek, 1 września 2008

Pakiet ...Hmm Na rozpoczęcie roku szkolnego

Hejaczki dzieciaczki. Jako że napewno jesteście mocno przygnębieni faktem że zaczął się rok szkolny mam dla was niespodziankę a mianowicie pakiet 5 rzeczy związanych z jedną z aktorek grających w charmed.
A dziś......

Holly Marie Combs

Super pakiet a w
nim...
*Wywiad na zakończenie Charmed
*Moc ikonek i av
atarów
*Ciekawostki
*Zdjęcia z młodości
*Oficjalna strona


~~Wywiad~~

Holly Marie Combs, wydawałaś się nieco rozczarowana z powodu nie pojawienia sie Juliana i Shannen w finale serialu.

Combs:Julian jako Cole powrócił w 150 odcinku, i to było bardzo fajne. Wszyscy cieszyliśmy się z tego powodu. Powiedział nam że z wielką chęcią wróciłby również w odcinku 200, ale nie dotarlismy do tego. Wiecie, że kreował dr Dooma w Fantastycznej Czwórce i serialu Bez Skazy więc był nieco zapracowany. A Shannen to inna historia. Pamięć o Prue będzie zawsze żywa.

Co czujesz kiedy serial się zakończył?

Combs: Wiedzieliśmy że kiedyś to nastąpi. ... Nigdy nie byliśmy jak Buffy [postrach Wampirów]. Nigdy nas nie promowano i nie traktowano tak dobrze, jak inne seriale. ... Przez ostatni rok wszyscy płakaliśmy. Odwalaliśmy kawał dobrej roboty, przychodziliśmy, pracowaliśmy a później wracaliśmy do domów i nie robiliśmy śmiertelnych przeciwników z innych.

Czy coś uległo zmianie kiedy stałaś się producentem serialu?

Combs: Udawano że bardziej zwracano uwagę na moje opinie. I mimo, że nigdy nie mieliśmy billboard'u na Sunset Boulevard... trzymaliśmy się razem. Powinniśmy być z tego dumni.

Czy jakiś epizod jest tym, który darzysz szczególna sympatią?

Combs: Moim ulubionym odcinkiem był epizod z krasnoludkami [leprechauns]. Podoba mi się. Jedyną rzeczą której od zawsze chciałam, to odcinek wolny od demonów. Spodobał mi się również finał. Tak czy inaczej, serial opowiadał o "prawdziwym życiu" trzech sióstr-czarodziejek i każdy odcinek znajdzie swojego fana.

Wydajesz się być bardzo blisko każdego członka obsady.

Combs: Przechodziliśmy przez rozstania i śluby. O tak, staliśmy się rodziną, dziękujemy też fanom że pozwalali nam gościć w swoich domach przez tą godzinę w tygodniu. ... Jednym z momentów dających wielka satysfakcję był na pewno udział w akcji "Make-A-Wish Foundation" ("Mam Marzenie") kiedy odwiedziliśmy dzieci chorujące na bardzo poważne choroby a one powiedziały nam, że to my nadajemy sensu dniu w którym emitowany jest serial. Każdego dnia dążyłam do tego, aby każdy odcinek był lepszy od poprzedniego, i wyrażam wdzięczność w stronę mojej rodziny, przyjaciół i fanów.

~~Ikonki i avatary~~


~~Ciekawostki~~

#Ma dwie przyrodnie siostry Susie i Cloe.
#Ma 160 cm wzrostu.
#Uczęszczała do Professional Children's School (N.Y.).
#Jest córką Lauralei Combs.
#
Była świadkiem Alyssy Milano na ślubie aktorki w 1999 roku.
#W rzeczywistości uwielbia jazdę konną.
#
Na planie serialu "Czarodziejki" poznała swojego przyszłego męża Davida W. Donoha
# Lauralei, mama Holly, miała tylko czternaście lat kiedy zaszła w ciążę.
# Blizna nad brwią jest wynikiem upadku na marmurowy stół z czasów gdy uczyła sie chodzić.

~~zdjęcia gdy była mała~~
a tu młoda holly:

~~oficjalna strona~~

!!!Oficjalna strona holly!!!

Brak komentarzy: